Kuzey Güney 28 Eylül Çarşamba 4.Bölüm Özeti

Bu akşamda kuzey ve güney dizisi ekranlarda fırtına estireceğe benziyor. Geçen bölümde çok heyecanlı bir yerde biten kuzey güney dizisi, bu akşamda izleyicileri ekrana kilitleyecek.
28 Eylül Çarşamba kuzey güney dizi özetini bu sayfadan sizlere aktarcağız. Kuzey güney 4.bölüm güney ile cemrenin ani evlenme kararları ile çok hareketleneceğe benziyor. Kuzey de içinde büyüttüğü cemre aşkı ile bu olanlara nasıl tepki verecek akşam izleyip göreceğiz. Bunun yanında kuzeyi golf turnuvası mükafat gecesinde büyük bir sürpriz bekliyor sanırım. Harika bir bölüm için 28 Eylül Çarşamba kuzey güney dizi özeti için burada olacağız.

Birden bire kuzeyi öpen cemre, kuzeyin ters tepkisi ile karşılaşınca kendine gelir ve bavullarını toplayarak gitmeye kalkar ve kuzey ona engel olmaya çalışır. O esnada güney gelir ve cemreyi sakinleştirerek, dönüşte nişanlanmaya karar verirler.
Odada yalnız kalan güney cemre ile birlikte olmak ister ancak evliliğe kadar beklemek ister.
Bu esnada kuzey, İstanbul da ki kız arkadaşını telefonla arayarak Antalya’ya tatile davet eder.
 
Sabah ne hikmetse cemre elbisesinin üzerine bornozunu giyerek güneyle konuşan kuzeye kendini göstererek günaydın der geçer.
 
Kuzeyin çağırdığı kız arkadaşı sabah sabah kapıya dayanır ve kapıyı cemre açar. Kuzey gelen kız arkadaşını içten karşılayıp, odasına götürünce cemre son derece tavırlı bir halde kapıyı çarpıp çıkar.
 
Bu arada İstanbul da kuzey ve güneyi babası binayı, dükkânı tahliye etmek zorunda kaldığını, fırına gelen iki kişiden öğrenir.
Kuzey kız arkadaşı ile kahvaltı yaparken annesi arar ve ev ile fırını boşaltmaları gerektiğini söyler. Annesinin ısrarla abin ile konuş o halletsin gibi konuşmaları, kuzeyi umursamama tavırları kuzeyi çok üzer.
 
Cemre plaj kıyafetleriyle güneyi görmeye gider ve kuzeyin kız arkadaşının geldiğini söyleyerek onu huzursuz eder.
 
Golf turnuvası mükafat gecesinde konuşma yapılacakken, sahilde darbukacılar müzik çalarken simay ve ali oynamaya başlamıştır. Güney her ne kadar durdurmaya çalışa da ikna edemez. Bu sırada güvenlikler gelir ve kuzey güvenlikçilerle kavga eder. Bunu gören güney hiç bir şey söylemeden çekip gider.
 
Çıkan olaylar sonrası simay, güney ve ali otobüsle İstanbul’a dönerler.
 
Damlanın babası damlanın güneye olan ilgisini fark edince, arkadaşının oğluyla tanıştırarak, damlanın kafasını güneyden uzaklaşmasını sağlamaya çalışır.
 
Kuzey otogardan güneyi arayarak özür diler.
 

Antalya dönüşü cemre annesine güneyin istemeye geleceklerini söyleyince, annesi cemrenin tatilde birlikte olduklarını düşünür.
 
Güney eve döner ve babasının ev, fırın boşaltılacağı kararı yüzünden sinirle esip gürlediğini görünce onu sakinleştirmeye çalışır.
 
Ehliyet almak için uğraşan kuzey bürodaki bayanında aklını başından alarak, sınava erkenden girmeyi garantiler. Bu arada simay güneyi arayarak arkadaşlarıyla tanıştırmak istediğini söyleyerek eve davet eder ancak güney itinayla eker.
 
Güney annesine cemreye istemeye gitmelerini söyler. Annesi her ne kadar babasından korksa da güney rest çekince ikna olur.
 
Kuzey yine boks yarışmalarına katılmaya devam eder.  Kuzeye 3 bin TL karşılığında yenilmesi için teklif götürür. Kuzey ilk başta kabul etmese de 5 bin TL verirse yenileceğini söyler ve kabul eder.
 
Güney yemek masasında babasıyla cemreyle evlenmek istediğini konuşur ve babası da kabul eder.
 
Kuzey dövüşürken, izleyiciler arasında bir adamın hapishanedeki bıçaklanmasına yardımcı olan adam olduğunu fark eder ve rakibini yere sererek 5 bin lirayı kaybeder ve o adamın bulunmasını ister.
 
Cemreye istemeye giden güney ve ailesi, cemrenin annesi kızını ezdirmeyeceğini belirterek onaylar ve yüzükler takılır. Kuzeyin huzursuzluğunu cemilenin annesi fark etmektedir.
 
Kuzey ve güney fırında ikisi çalışırken dertleşirler ve kaza gününden bahsederler. O sırada cemre söz çikolatalarını getirir ve aşağıya kuzey ve güneyin yanına inerken güneyin zira ben boş adam öldürdüm vicdan azabı çekiyorum cümlesine şahit olur. Kuzey, güney ve cemre üçü birde birbirlerine bakıp, donup kalmışlardır.
 
 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir