Kadınlar Erkeklere Ne Ceza Veriyor

İlişkilerde kadınlar hem duygusal hem de cinsel anlamda incindiklerinde eşlerine seks cezası vererek acısını çıkarıyorlar. Uzmanlara göre hiçbir kadın duygusal ve cinsel anlamda mutluysa eşine ceza vermez. Ayrıca kadınların seks robotu olmadığı ve düğmesine basılınca cinsellik olması beklentisinin ise son derece yanlış olduğuna dikkat çekiliyor.
Ayrıca erkekler cinselliğin aşk ve sevgiden oluştuğuna inanıyorlar. Sık sık seks yapan erkekler eşlerinin kendisini çok sevdiğini düşünüyor. Tüm dünya kadınlarınca uygulanan bu yöntem ile kadınlar, kendilerini üzen erkeği ilişkiye girmeyerek cezalandırmada etkili olduğu düşünülüyor.
Kadın aynı zamanda kendini de cezalandırıyor
Kadınlar için cinsellik duygusal anlam taşıyor ve cinsellik olmadığında yokluğunu erkekler kadar hissetmiyor. Oysa erkekler cinselliği çok daha fazla düşkün. Bir erkek kadına duygusal anlamda yakınlık göstermediğinde kadının da robot olmadığı ve cinsellik beklenmemesi gerektiği belirtiliyor. Elbette ki kadının da cinselliğe ihtiyacı vardır Devamını Oku →

Partneriniz Duygusal Taciz mi Uyguluyor

Partneriniz sizi etkileyebilmek için türlü kurlar yaptı, sizi etki alanına çekti. Şimdiyse siz yokmuşsunuz gibi davranıyor, devamlı size önceki ilişkilerinden bahsediyor ve rencide edici konuşuyorsa bu duygusal tacizdir. Biz de, duygusal tacizin nedenlerini ve çeşitlerini sizler için derledik, uzmanların bu konudaki açıklamalarını birlikte inceleyelim:
Hemen hemen bütün kadınların yaşadığı bir durumdur. sizin ilgilendiğiniz ve davranışlarıyla sizden etkilendiğini gösteren bir erkek birden bire değişiyor mu? Uzmanlar bu durumu ‘Duygusal Taciz’ olarak nitelendiriyor. Üstelik tutarsızlıklarını da kısa sürede fark edersiniz. Sizinle ilişkisinin uzun süreli olmasını istediğini yada evlenmek istediğini söylerken ansızın fikrini değiştirebilir. Sizi çok beğenirken nedensiz şekilde beğendiği kadın özelliklerinin sizde olmadığını söyleyebilir. ‘Evlenmeye karar verirsem o kadın sen olursun’ derken bir gün sonra ‘evleneceğim kadın sen olmazsın’ diyebilir yada ansızın ayrılmak iste Devamını Oku →

Erkeklerin Kadınlara Söylediği 7 Yalan

Erkeklerin Kadınlara Söylediği 7 Pembe Yalan
Kadın ya da erkek olalım ilişkide en hassas olduğumuz nokta “dürüstlük” kuşkusuz. Sevdiğimiz insana güvenmek istiyoruz. Kafamızda onunla ilgili soru işaretleri olduğunda, ilişkiyi sorgular ve yıpratır hale geliyoruz.
Yalansız ilişkiyi herkes ister… fakat kimse yalan söylemeden duramaz. Hepimiz zaman zaman yalan söylüyoruz.
Sakın “ben söylemiyorum” demeyin…! Hepimiz…. söylüyoruz…!
Peki her yalan zararlı mı?
Her yalan yıpratır mı ilişkiyi?
Ya pembe yalanlar.. Sizce de onlar biraz daha eğlenceli görünmüyor mu?
Erkeklerin torbaları pembe yalanlar konusunda kadınlara nazaran biraz daha dolu. Kendilerini olduğundan farklı göstermeye çalışmak konusunda ustalar neredeyse.
Erkeklerin pembe yalan söylemek konusundaki en büyük savunması, “karşısındaki kadına kendini daha iyi hissettirmek için” söyledikleri…
Duruma bu açıdan bakınca, insanın kızası gelmiyor… Hatta gülesi geliyor…!
Bu cümleye &#82 Devamını Oku →

Erkeklerin Beden Dili Farklı Anlamlar Taşıyabilir

Erkekler beden dilleriyle ne çok şey anlatırlar aslında. Bazen kadınların anlaması zorlaşır. Erkekler bambaşka düşüncelerle bambaşka hareketler sergileyebilirler. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar da sorunlara neden olur. Kadınlar için gerçekten zordur erkeklerin beden dilini çözmek. Biz de erkeklerin beden dilini incelemeye aldık ve sizlere yardımcı olmayı umuyoruz.
Vücut Hareketleri
İlişkiniz çok yeni ve onu tanımaya anlamaya çalışıyorsunuz, hareketlerinden ne anlatmaya çalıştığını anlamakta zorlanabilirsiniz. Örneğin birlikte olduğunuzda ansızın kolunu omzunuza atıp belki bir süre bu şekilde bekliyordur. Bu kareketiyle partneriniz mesafeli olmaya özen gösteriyor ve acele etmeyi istemiyor demektir. Kolunu ensenize atıyorsa sizinle sıkı bir arkadaşlık kurmak istiyordur. Zaten bu hareket sizi de heyecanlandırmaz. Eğer sevgiyle kolunu omzunuza yada ensenize atıyorsa size karşı açık ve içten olduğunu göstermeye çalışıyordur. Ancak kolu boynunuza dolanıyor ve rahatsız görünüyorsa size karşı duyarsız olduğunu Devamını Oku →

Sevgilime Hiç İnanmıyorum

Soru:Benim 4 senelik ilişkim var. Kız arkadaşım beni çok seviyor. Ben de aynı şekilde onu çok seviyorum. Kız arkadaşımın çok güzel olduğunu düşünüyorum ve bundan ötürü onu çok kıskanıyorum. Onunla bir yere gittiğimde herkesin gözü onda olduğu için kendisine bazen kızdığım zamanlar bile oluyor. Çok kavga ediyoruz hep gereksiz nedenlerden dolayı. Birbirimize komşu olmamıza karşın her gün beni kandırdığını, bana yalan söylediğini düşünüyorum.
‘CAMA ÇIKMASINI İSTİYORUM’
Hep bir şüphe içerisindeyim. Her telefon konuşmamızda ona inanmamazlık yapıyorum. Her telefonda konuştuğumda “Evde misin?” diye soruyorum ve “Evet” cevabını alıyorum. Ben de inanmadığım için cama çıkmasını istiyorum. Tabii ki cama çıkıyor, onu görüyorum ve rezil oluyorum. Hep bu şüphe içinde yaşamamam için ne yapmam lazım? Böyle olaylardan ötürü hem kendime, hem kız arkadaşıma, hem de ilişkime zarar verdiğimi düşünüyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Mehmet Coşkundeniz&#8 Devamını Oku →

Erkeklerin de Sırları Var

Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor olsalar da onlarında sırları varmış. Eğer gerektiği gibi açık olurlarsa, hatta partnerinden beklediği açıklığı kendileri gösterebilirse kolaylıkla çözüm bulunabilir. Sevginize güveniyorsanız her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
Genital Herpes’i var bu yüzden size yaklaşamıyor;
Bir süredir berabersiniz, görüşüyorsunuz fakat halen sizden kaçıyor ve siz soğuk, aseksül olduğunu düşündünüz, meğerse genital herpes virüsü taşıyormuş. Bunu partnerine açıklama etmeleri onlar için çok zordur. Uzmanlar; genital herpes’i olan kişilerin cinsel yaşamlarının bittiği hissine kapıldıklarını, derinden salsıldıklarını bu durumunda depresyona sürüklediğini belirtiyorlar. Asıl mesele terk edilmekten korkmalarıymış, hem bu durum utanç duymalarına da neden oluyormuş. Araştırmaların sonuçlarına göre yüzde seksen gibi çoğunluğu depresyona giriyor, yüzde yetmişlere varan çoğunluğu ise kadınlar tar Devamını Oku →

Erkekler Kadınlardan Ne İster?

Erkekler ve kadınlar dünya üzerinde var olduğundan bu yana bu soru hep sorulmuştur:  “Erkekler kadınlardan ne ister?” Harika bir vücut? İnanılmaz  bir zeka? Veya girişimci bir kişilik? Erkekler, annelerini andıran kadınları mı istiyorlar yoksa onun tam tersi bir karakterde bir kadın mı ilgilerini daha çok çekiyor?  Selvi boylu mu, kısa mı? Sarışın mı, esmer mi? Liste bu şekilde uzayıp gidiyor.
Annem gibisin!
Aslında erkeklerin yaşadıkları en büyük çelişkilerden biridir bu. Hem annelerinden bir türlü vazgeçemezler ve yaşamda karşılarına çıkanı başka kadınlardan da aynı sıcaklığı beklerler, hem de anneleri gibi konuşan ve annesi gibi  hareket eden kadınlardan hoşlanmazlar. Eşlerinin desteğini her an beklerler. Günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıntılarını şefkatli bir kadın kucağında anlatmayı arzularlar ancak iş eleştirildiklerinde  off  annem gibi konuşuyorsun deyip işin içinden  çıkarlar. Siz en iyisi  ikisinin ortasını yakalamaya çalışın.
Erkekler aptal kadın sever!
Duy da inanma denir  ya, bu söz öyle b Devamını Oku →

Damatlık Modelleri

Genç kızlar için gelinlik seçimi ne kadar önemliyse erkekler için de damatlık seçimi o kadar önemlidir. Dolayısıyla damatlık seçimi bir oldu bittiye getirilmemeli gerekirse uzman yardımı alınmalıdır. Damatlık tek başına güzel ve estetik olabilir ama, size yakışmayabilir ya da size yakışır fakat gelinlikle ahenk sağlamayabilir.
Kısaca söylemek gerekirse damatlık alırken pek çok faktörü göz önünde bulundurmak zorundasınız; zira o gece bütün gözler sizin üzerinizde olacak ve o günün fotoğraflarını, video kaydını yıllarca izleyeceksiniz. Bu kadar mühim bir gece için seçiminiz çok fakat çok önemli. İşte size bir birinden şık damatlık modelleri örneği.
damatlık
Beyaz damatlıkla beyaz gelinlik çok uyumlu durmuş.
damatlık çeşitleri
damatlıklar

damatlık modelleri
moda damatlıklar
Gelin ile damat birbirine kıyafetlerindeki ahenk sayesinde çok yakışmış
moda damatlıklar 2011

Erkeklerden Kadınlara Altın Tavsiyeler !

Erkekler kendileriyle ilgili kızları uyarmak isteselerdi ne anlatır ve nasıl öğüt verirlerdi? Biz de kadinlarsitesi.com olarak sizler için araştırıp derlediğimiz bir kaç öneride bulunmak istiyoruz. Genç kızların ilgiyle okumasını umuyoruz.

Kur yapan erkek değişebilir
İlişkinizin ilk zamanlarında kur yapan erkek ile ilişki yaşadığınız erkeğin birbirinden farklı olduğunu düşünüyorsanız; erkekler kur yaparken farklı görünürler, onların her hareketini iyi analiz edin.
Saplantılı aşkın keyfini çıkarın
Bazı erkekler duygularına çok fazla yenilirler. Bu durum, size deli gibi, saplantılı bir aşk duyduğunun işaretidir. Ona karşı nazik ve dikkatli davranın.

İkna edici olabilirler
Erkekler araştırmacı yönlerini karşılarındaki kişiyle genelde flört ettikleri kadın ile bastırmak isterler. Siz de kendinize özel bir kontrol mekanizması geliştirin ve yeri geldiğinde ‘Hayır’ demeyi öğrenin. Hazır olmadığınız hiçbir konuda ikna etmesine izin vermeyin.
Erkekler zaman zaman yalan söyler ?
Bir erkeğin ne zama Devamını Oku →

Ah Erkekler, Neden Evlilikten Kaçarlar…!

Bazı erkekler evlenmeye pek yanaşmazlar. Hatta sizi sevdiğini söylerken de evlilikten kaçtığını hissettirir. Nedenini anlamakta zorlanırsınız. Severler ve ilişkide mutlu olduklarını da söylerler…peki fakat nedir onları korkutan? Neden evlilik hakkında konuşmaya dahi yanaşmazlar… hiç düşündünüz mü? Biz de sizlerin bu konudaki merakınızı gidermek amacıyla erkeklerin evlilik öncesi korkularını araştırdık ve onların düşüncesiyle açıklıyoruz. Bakalım erkekler neden evlilikten kaçıyormuş…

Genel anlamda erkekler sorumlukların ilişkiyi bozacağı düşüncesiyle göze alamıyorlar. Erkeklere göre evlilik bilgiye dayanan tahminlerle sürüyor. Diğer açıdan da, bazı kadınlar için yaşam sezgilerle şekilleniyor. Evliliğin erkekleri korkutmasının da sebebi bunlara dayanıyor.
– Düğünde o klasik sözleri hatta erkekler için hayati nitelenen ‘hastalıkta ve sağlıkta…’ sözleriyle başlayan o cümleyi duymak,
– Farklı lezzetteki meyvelerin tadına bakma hayallerinden tamamen vazgeçiyor olmak,
– &#8 Devamını Oku →