Banyolarda Yenilik

Evinin banyosunu yenilemek yada değişiklik yapmak isteyenler için yeni banyo modelleri.Farklı zevklere hitap eden şık modellerle banyolarınızı yenileyin.

dolapları cam olan özel kullanışlı banyo modelleri,2011-2012 banyo modelleri

duvarı siyah fayansla kaplanmış lavabosu cam olan banyo modeli,en şık modern banyo modelleri

dolapları kırmızı rafları cam olan şık banyo modeli,göz kamaştırıcı banyo modelleri

duvarlar dolaplar ve dekoratif banyo süsleri kırmızı olan rafları beyaz cam olan şık banyo modeli,yeni trend banyo modelleri

modern lavabo modeli,dekoratif lavabo modelleri,farklı lavabo modelleri

duvarları mavi dolapları siyah cam ve üzeri desenli olan dekoratif ve ilginç lavabo modeli,modern banyo modelleri

dolabı siyah üzerinde pembe ile deseni olan klozeti ve lavabos beyaz cam olan ilginç şık banyo modelleri,sade banyo modelleri duvarlar siyah küvet ve lavabo beyaz cam olan üzerlerinden siyahla geometrik şekiller çizen şık banyo modeli,takım tutanlar için ideal banyo modeli dolapları turuncu olan duvarlar siyah beyaz ufak camlarla kaplanmış lavabosu ise beyaz cam olan yeni trend banyo modeli,büyük banyo modelleri

Evinize Çiçeklerle Gelen Ferahlık ve Huzur

Eviniz de kullanım alanlarının ferahlığı ve canlılığı sağlandıkça evde geçirilen zamanlarda daha keyifli ve mutlu olabilirsiniz. Dekorasyonda çiçeklere önem verebilirsiniz. Her ortama müsait çiçek ve salon bitkilerini müsait yerlere yerleştirebilirsiniz, yaşam alanınızı seraya çevirmek de hem sağlık açısından hem de kullanışsızlığından doğru olmayacaktır.
Uygun seçimler ve dekorasyonlar ile oturma ve yatak odaları, banyo ve mutfakları çiçeklerle süsleyebilir havanın değiştiğini de görebilirsiniz. Salonda her yere uzanmış dallarıyla sarmaşıklar size sıkıntı verebilir. Oturma odaları için çiçeksiz yeşil bitkiler, irili ufaklı bitkilerin aranjesi ile hoş görünümler oluşturulur. Bitkilerin yapraklarının da halı ile uyumlu renkte olması da gözlerinizi yormayacaktır.
Yatak odası için yapma çiçek
Yatak odaları için canlı çiçekler gece karbondioksit yaydığından sağlığınız için solunumu sakıncalıdır. Sabah uyandığınızda gözünüze ilk çarpan canlı görünümlü çiçeklerse pırıl pırıl bir güne mutlu şekilde uyandığınız Devamını Oku →

Dekoratif Cam Masalar

Bazen evinizde çok ufak ayrınlarda değişiklikler yaparsınız fakat bu ufak değişiklikler çok büyük bir fark yaratabilir.  İşte dekoratif cam masalar da bunlardan biridir. Evinizin renk ve tasarımına müsait bir dekoratif cam masa evinize ayrı bir şıklık katacaktır. Sizler için o kadar güzel cam masa örnekleri derledik ki hepsi birbirinden güzel.

şık cam masa modelleri
elips cam masa

modern cam masa örnekleri

Modern Koltuk Modelleri

Eviniz en huzurlu olduğunuz mekanlardır. Huzurlu ortamlarda sevdiklerinizi, dostlarınızı ağırlamak ise büyük keyiftir. Dekorasyonda modern tasarımları tercih edenler için derlediğimiz bu fotoğraflar yeni fikirler edinmenizi sağlayabilir.

Duvar Kâğıtları Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

Duvar Kâğıtları Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

Duvar kâğıtlarımızın temizliğini nasıl yapmalıyız?

 
ithal duvar kağıtları
Duvar kâğıtlarınızın sadece tozunu almak için bir temizlik yapmak istiyorsanız sadece su ile nemlendirilmiş bir bezle silmeniz kâfidir.

Duvar kâğıtlarımızda çıkmayan lekeler oluştu ne yapmamız lazım?

 
duvar kağıtları modelleri
Nemli bezlerle silmenize ve kurulamanıza karşın duvar kâğıtlarınızdaki lekeler çıkmıyorsa, bir kaba koyacağınız aynı orandaki su ve alkol ile silmeniz mevcut lekelerden duvar kâğıtlarınızı kurtaracaktır.

Duvar kâğıtlarımda yırtıklar oluştu ne yapmam lazım?

ev duvar kağıdı
Duvar kâğıtlarınızda oluşabilecek yırtık gibi hasarlar için, kolayca sökülebilen ithal duvar kâğıtlarınızı, yerinden sökebilir ve sağlam duvar kâğıdınızı içiniz rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Duvarlarım saten boya kaplı duvar kâğıdı ile kaplatmamın sakıncası var mı?

 
Duvarlarınız saten boya ile kaplıysa, duvar kâğıdı döşetebilirsiniz ancak saten boya yapacağınız duvar kâğıd Devamını Oku →

Yeni Mutfak Modelleri

Bayanların neredeyse vaktinin çoğu hep mutfakta geçer.Bu nedenle mutfaklarının ferah ve rahat edebilecekleri bir ortam olması gerekir.İşte size yepyeni mutfak modelleri.Evinin mutfağında değişiklik yapmak isteyen bütün bayanlar için şık tasarımlar.

beyaz tezgahlı demir sandalyeli mutfak modeli,2011-2012 mutfak modelleri

koyu renkli siyah tezgahlı yeşil dolaplı modern mutfak modeli,modern mutfak modelleri

parlament mavisi dolaplı büyük mutfak modelleri,yeni trend mutfak modelleri

yuvarlak 2 ayrı tezgahlı mor mutfak modeli,renkli mutfak modelleri

parlak siyah dolaplı koyu renk mutfak modelleri,çok şık mutfak modelleri

koyu yeşil dolaplı yerde sticker olan mutfak modeli,stickerli mutfak modeli

Aşkın Tadı Mum Işığında Çıkar

Evinizde kullanım alanlarının her bölümünde modern görünümler elde edebilmek için irili ufaklı her renk ve şekilde hazırlanmış kokulu ya da kokusuz mumları eşyalarınıza müsait şekilde yerleştirebilirsiniz.
Oturma odaları ya da salonlarınızda bir köşede serpiştirilmiş dekoratif mumlar son derece şık görünecektir. Yatak odalarında ise soft ışığı ile ilişkinizdeki monoton havayı dağıtıp romantizmi yükseltebilirsiniz.
Özellikle dostlarınıza verdiğiniz davet ve özel toplantılarda evinizin her köşesinde olduğu gibi yemek masalarınızı da renklendirebilirsiniz.
Yaşam alanlarınızda zevkinize müsait yerleştirdiğiniz mumlar sizi teknolojinin çılgınlığından uzaklaştıracak küçücük anları yakalayabilmenizi sağlayacaktır.
İşte romantizmin çağrıştıran dekorasyonda şık mum örnekleri…

Eviniz Sonbahara Hazır mı?

Yaz mevsiminin son günlerini yaşadığımız bu dönemde evinizi sonbahara hazırlayabilmeniz için kadinlarsitesi.com olarak bazı basit önerilerde bulunmak istiyoruz.
– Duvar rengi için mevsim meyvelerinin renklerini önerebiliriz. Mürdüm eriği, portakal rengi, ayva küfü tonları ya da bağ bozumu üzümleri renkleri müsait olabilir. Mesela mürdüm rengi bir duvar ile armut yeşili koltuklar hoş bir kombine sergileyebilir.
– Halıda bej veya krem kaşmir seçimi doğru olabilir, zira klasik halıların umumi olarak duvar rengi ve mobilyalara uyumunun sağlanması zordur.
– Bu dönem kışlık erzakların yoğun olarak hazırlanma dönemidir. Siz de vaktinizin çoğunluğunu erzak hazırlamak için mutfakta geçiriyorsanız bir ipucu verelim; kavanozların kapakları üzerine renkli kumaşlar ve renkli fiyonklarla süsleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda mutfağınızın dekorasyonunu daha canlı gösterecektir.
– Sonbahar hazırlıklarında en kolay yapabileceğiniz ev tekstilinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. mesela kışlık örtüler ve yastıkların yenilen Devamını Oku →

Siyah Yatak Odası Dekorasyonu

Siyah asil renktir, yatak odalarında siyah tonlarınının ağırlığı da yatak odanızı daha da asil bir görüntüye büründürecektir. Yatak odanızda siyah renklerin hakimiyetini düşünüyorsanız aşağıdaki yatak odası örnekleri size bir fikir verecektir.

Ayrıca bkz  Modern Tasarım Yatak Odaları

Dekoratif Eşyalar

Dekoratif ev eşyalarında cıvıl cıvıl renklerle evinizde de eğlenceli ve canlı görünümler elde edebilirsiniz. kadinlarsitesi.com olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz evinizi hareketlendirecek canlı ve renkli çok amaçlı kutuları ve dekoratif eşyaları, beğenilerinize sunuyoruz.