Astroloji

İkizler Erkeği

İkizler burcu erkeği kadınların daima göz bebeğidir. Bu burç erkeğinin duyguları çabucak değişir, birini çok severken hemen vazgeçebilir. Hayatına girdiği herkese neşe, mutluluk ve huzur getirir. Ancak çok uçarıdır, bu tavrı yüzünden güç zamanlar geçirebilirsiniz. Karşısındaki kadını konuşarak etkisi altına alır. Terk edildiğinde gözyaşı , döken erkeklerden değildir, ikizler burcu erkeğini özgür bıraktığınız sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Kısa fakat tutkulu ilişkiler yaşar. Romantik olduğu için dik duran fakat duygusal kadınlardan hoşlanır. Ancak aşkı bazen oyun olarak gören ikizler erkeği ilişkisinde sorunlarla karşılaşabilir. Başak kadınıyla flört edebilirsiniz ikizler burcu erkeği uçarılığına karşın aşka aşıktır. Mutlaka aşık olmak, bir kadını çok sevmek ister. Bu baharda da ikizler erkeği aşkı bulmak için çırpınıp duracak. Romantik bir aşkın peşine düşeceksiniz fakat beklediğinizi bulmanız maalesef mümkün olmayacak. Çünkü sizin gibi değişken ve disiplinli olmasıyla tanınan Başak kadınıyla ilişki ya (daha&helliip;)

önce , Kadınca Yaşa tarafından
Astroloji

Astroloji ve Sağlık

Medikal astroloji, insan bedeninin işleyişiyle ilgilenen astroloji dalıdır. Gerekli bilgi ve donanıma sahip bir medikal astrolog, bir kişinin doğum haritasını analiz ederek, o kişinin vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini, hangi hastalıklara yatkınlık durumunu ve beslenme hatalarını belirleyebilir. Hastalık olduğunda, hastalığın şiddetini ve süresini önceden belirlemek için bazı yöntemler kullanır. Bir medikal astrolog, bazen, decumbiture haritası denilen bir harita kullanarak, hastalığın gidişatını anlamaya yardımcı olabilir. Bu astroloji türü, astrologların doğum günü ve anı nadiren bildikleri eski zaman astrolojisine dayanmaktadır. Doğum anı yerine, hastalığın başladığı ya da hekimin hastanın tahlillerini analiz ettiği zamanı esas alan bir harita hazırlanır. Decumbiture haritası, günümüzde, doktorun teşhis ettiği zamana veya hastalığın başlangıç zamanına göre hazırlanabilir. Medikal astroloji ameliyat zamanının seçiminde de yardımcıdır. Medikal astrolog bir yüz germe operasyonundan okuldaki bir aşı kampan (daha&helliip;)

önce , Kadınca Yaşa tarafından
Astroloji

5 – 11 Temmuz Arasında Yengeç Burcu Neler Yaşayacak?

Sevgili yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar. Pazartesi ve Salı günleri iş, gelecek hedefleri ve kariyerinizle ilgili konularda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Önemli yeni adımlar da ortaya çıkabilir. Çarşamba, perşembe günlerinden itibaren ise sosyal alanda destek bulacağınız kendinizide aktif bir şekilde ortaya koyacağınız bir günde olacaksınız. Cuma ve cumartesi günlerinde biraz enerji düşüklüğü yaşanabilir. Şartları yönlerdirmekte zoranabilirsiniz. Ama 11 Temmuz’dan itibaren çok daha önemli, yeni girişim ve aktiviteler devreye girmeye başlıyor. Haritanızın geneline baktığımızda 11 Temmuz’da yengeç burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ve yeni ay yeni başlangıçlara neden olduğunuzu göstermekte.Bu dönemde mühim yeni girişim ve projeler için müsait bir dönem.Kişisel alanda kişiliğinizi  daha güçlü ve etkin bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir sürecinde başlangıcı olacak. Venüsün ikinci yerinize hareket ediyor olması parasal alanda pozitif etkileri beraberinde getirmekle bi (daha&helliip;)

önce , Kadınca Yaşa tarafından
Astroloji

Koç Burcu Erkeği

Koç burcunun yönetici gezegenidir Mars aynı zamanda Koç erkeğine atılganlık, çekicilik, cesaret, hiddet-şiddet, enerji ve en önemlisi kadınları etkileme gücü verir. Koç erkeğiyle anlaşabilmek birlikte bir yaşam sürebilmek sanıldığı kadar kolay değilidr. Rekabet gücü yüksektir, bildiğinden de şaşmaz hatta kibirli denilebilecek kadar da kendine hayranlık duyması ile yakın çevresindekilerin yaşantıları da çok güç geçer. İş yaşantınızda rakibiniz bir koç erkeğiyse baştan her şeye hazırlıklı olmalısınız. Çünkü onun için işi herşeyden önce gelir. En ufak başarısızlıkla mutsuz olduğu gibi mutsuz da eder. İşverenleri ne kadar olumlu ve uyumlu, hoşgörülü olsa da koç erkeğiyle anlaşmak, uzun süreli çalışmak çok güç olabilir. Bunun sebeplerinde birisi emir almakta zorlanması, diğeri ise eleştiriyi kabul etmemesidir. Eleştirileri çok dikkatlice son derece nazik şekilde kendisine iletilmeli. Bir koç erkeğinin işsiz kaldığını düşünmek dahi istemiyoruz, kendisinin aynı zamanda çevresindekilerin hayatı cehenneme dönebili (daha&helliip;)

önce , Kadınca Yaşa tarafından